Skip to main content

Garaże blaszane lubuskie

Na wszystkich ogólnodostępnych parkingach, takich jak np. osiedlowych, czy znajdujących się przy centrach handlowych, najłatwiej o uszkodzenie samochodu przez inne parkujące pojazdy. Auto trzymane cały czas na dworze może również ulec zniszczeniu w wyniku działania czynników atmosferycznych, a największym jego wrogiem jest wilgoć, przyczyna korozji metalowych części pojazdu. Niestety nie zawsze jest możliwe skorzystanie z murowanego przydomowego garażu, lecz równie dobrą ochronę dają jego metalowe odpowiedniki, czyli garaże blaszane lubuskie także objęliśmy naszą ofertą tego typu praktycznych konstrukcji.

Garaże blaszane – ich produkcja to nasza specjalność

garaz blaszany przed budynkiemProdukcja szerokiej gamy modeli blaszanych garaży to specjalność naszej firmy, zajmujemy się tym od wielu lat i przez cały okres działalności zaufali nam liczni klienci z różnych regionów kraju. Mamy dla nich nieustannie rozszerzaną ofertę popularnych blaszaków, mieszczących jeden albo nawet kilka pojazdów. Możemy śmiało zaryzykować stwierdzenie, że o ich produkcji wiemy niemal wszystko, co automatycznie odbija się pozytywnie na jakości, która przez te lata stała się naszym rozpoznawalnym znakiem firmowym.

Garaże blaszane – wysoka funkcjonalność i uniwersalne zastosowanie

Jakość to kwestia, do której przywiązujemy największe znaczenie, ale to nie jedyne czym na tle konkurencji wyróżniają się właśnie nasze garaże blaszane lubuskie to wymagający rynek, dlatego dbamy też o jak najwyższą funkcjonalność sprzedawanych produktów. Oferowany pakiet dodatków sprawia, że w niczym nie przypominają już modeli znanych sprzed kilkunastu lat i można je w pełni dostosować do rosnących wymagań przyszłych użytkowników. Wyposażamy je między innymi w okna, wpuszczające dzienne światło, ogrzewanie, a nabywca może również wybrać np. kształt dachu, czy rodzaj zamknięcia, klasyczne uchylne drzwi lub praktyczniejszą bramę segmentową otwieraną do góry. Dzięki temu blaszaki mogą mieć uniwersalne zastosowanie i spotykamy je między innymi na budowach, gdzie służą jako szatnie czy podręczne magazyny oraz na działkach w roli ogrodowej altany.

Garaże blaszane – bez zezwolenia na budowę

garaż blaszany z oddzielnym wejściemRównie ważną zaletą blaszanych garaży, wpływającą na ich popularność, jest możliwość postawienia bez konieczności załatwiania zezwolenia na budowę. Dotyczy to jednak sytuacji, gdy ich łączna powierzchnia użytkowa nie przekracza 35 m2 lub nie są wykorzystywane do prowadzenia działalności gospodarczej. Wystarczy tylko zgłosić fakt budowy, wypełnić odpowiedni wniosek dostępny w Urzędzie Miasta lub Gminy, pod który podlegamy i poczekać 30 dni na odpowiedź. Jeśli nie będzie żadnych zastrzeżeń można przystąpić do montażu garażu, stawiając go na przygotowanym wcześniej podłożu, utwardzonym, wyrównanym i wypoziomowanym.

Garaże blaszane – dowieziemy je na miejsce i pomożemy w budowie

Na wszystkie zakupione w naszej firmie garaże blaszane udzielamy pełnej gwarancji, zapewniając jednocześnie całodobowy serwis. Dla każdego klienta niezależnie czy prywatnego, czy firmowego, oferujemy również usługę transportu, dowozu wybranego blaszaka oraz montażu, którym zajmą się nasi profesjonalnie przeszkoleni pracownicy. Szczegółu obu usług można ustalić, dzwoniąc pod podany numer telefonu, pod którym czuwają nasi doradcy, udzielający także dokładnych informacji na temat całej oferty garaży.