Skip to main content

Garaże blaszane zachodniopomorskie

Wybierając się w podróż samochodem do dowolnego miasta w naszym kraju, możemy w nich natychmiast zauważyć i na własnej skórze odczuć brak odpowiedniej ilości miejsc parkingowych. Auta stoją praktycznie wszędzie, narażone na uszkodzenia, kradzież i efekty zmiennych warunków atmosferycznych. Nie jest to najlepszy sposób ich przechowywania, narażający na wysokie koszty ewentualnych napraw, dlatego też oferujemy kierowcom z całego kraju praktyczne garaże blaszane zachodniopomorskie również objęte jest naszą rozwijającą się siecią sprzedaży.

Garaże blaszane – najlepsze zabezpieczenie każdego pojazdu

duży garaż blaszanyDzięki naszej bogatej ofercie garaży blaszanych każdy kierowca ma możliwość zadbania o bezpieczeństwo swojego ukochanego pojazdu. Będzie on doskonale chroniony nie tylko przed wilgocią, największym wrogiem auta, ale również przed wspomnianymi próbami kradzieży, co gwarantują odporne na siłowe otwarcie drzwi oraz zamki mające wszystkie wymagane certyfikaty i atesty. Równie dużym zabezpieczeniem jest sama konstrukcja garażu, robionego z najbardziej wytrzymałych materiałów, używanych zarówno na szkielet, jak i poszycie ścian oraz dachu. Szkielet stanowią profile stalowe lub aluminiowe o specjalnie zaprojektowanym kształcie, dającym odporność nawet na najsilniejsze podmuchy wiatru, a pokrycie robione z blachy falistej lub w formie paneli wykonanych z tworzyw sztucznych, zawsze zapewnia stuprocentową szczelność.

Garaże blaszane – dopasujesz je do wszystkich swoich potrzeb

Wszystkie garaże, które sprzedajemy coraz większej liczbie zadowolonych klientów, są chwalone za wysoką funkcjonalność, ułatwiającą ich codzienne użytkowanie w praktycznie każdych warunkach. Jednak my poszliśmy jeszcze o krok dalej i można tę funkcjonalność znacznie powiększyć, decydując się na montaż wybranych elementów atrakcyjnego wyposażenia dodatkowego. Z racji, że blaszaki najczęściej stawiamy w ogrodach, chętnie wybieramy np. oszklenie, oświetlające wnętrze dziennym, naturalnym światłem. Klienci równie często decydują się na wykończenie ścian utrzymane w takiej samej kolorystyce, jak elewacja sąsiadującego z garażem budynku albo wydajne ogrzewanie i wentylację. To pierwsze przydaje się nie tylko w zimie, ułatwiając uruchomienie pojazdu w mroźne poranki, ale jest też wręcz niezbędne, kiedy garaż będzie wykorzystywany jako miejsce prowadzenia działalności gospodarczej.

Garaże blaszane – uniwersalne zastosowanie i budowa ukończona w jeden dzień

garaż blaszany na narzędziaWłaśnie w tym celu, a nie tylko do przechowywania auta, można, po odpowiednim przystosowaniu, z powodzeniem wykorzystać każdy blaszany garaż z naszej oferty. Cieszą się dużym powodzeniem między innymi wśród właścicieli ogródków działkowych i firm budowlanych, używających ich jako altanek, magazynów na narzędzia, a nawet szatni dla pracowników. Duży wpływ na taką popularność ma również wyjątkowa łatwość postawienia blaszaka, z czym można poradzić sobie samodzielnie, chociaż lepiej skorzystać z pomocy naszych wykwalifikowanych specjalistów. Większość garaży sprzedajemy w postaci gotowych zestawów, a wchodzące w ich skład elementy wystarczy tylko samodzielnie zmontować, zachowując kolejność opisaną w dołączonej instrukcji. Najtrudniejszym zadaniem będzie przygotowanie miejsca, gdzie stanie garaż, wymagającego wyrównania i wypoziomowania powierzchni pozwalającego zachować właściwą stabilność całej konstrukcji, którą warto też odizolować od gruntu. Na postawienie takiego blaszaka nie potrzeba również odrębnego zezwolenia, lecz tylko w sytuacji, kiedy jego łączna powierzchnia użytkowa nie przekracza 35 m2 i nie będzie wykorzystywany do prowadzenia wspomnianej działalności.

Garaże blaszane – pakiet dodatkowych usług, z którego warto zawsze skorzystać

W naszej ofercie mamy nie tylko garaże blaszane zachodniopomorskie należy do województw, w którym zapewniamy również usługę ich transportu do miejsca przeznaczenia, zazwyczaj wliczoną cenę. Kolejną usługą, z jakiej zdecydowanie warto skorzystać, jest profesjonalny montaż, podobnie jak sam blaszak, objęty pełną gwarancją,  a nasi fachowcy poradzą sobie z budową błyskawicznie, zazwyczaj kończąc ją w ciągu jednego dnia.