Skip to main content

Garaże blaszane dolnośląskie

Łatwo można zauważyć, że większość kierowców ma poważny problem z przechowywaniem swoich pojazdów, które najczęściej stoją na zewnątrz, nieustannie narażone na zmienne warunki atmosferyczne, mogące w krótkim czasie doprowadzić do ich uszkodzenia. Marzeniem jest oczywiście garaż, ale nie każdy może sobie pozwolić na ten murowany, będący integralną częścią budynku. Rozwiązaniem, z jakiego można i warto skorzystać, są garaże blaszane dolnośląskie również należy do regionów naszego kraju, gdzie można bez problemu znaleźć i kupić tego typu praktyczne konstrukcje.

Garaże blaszane – dostępne z transportem i montażem

Garaże składające się z łączonych ze sobą elementów metalowych, oferujemy w najszerszym wyborze, różniące się od siebie takimi parametrami, jak wielkość czy standard wykończenia. W zależności od wybranego typu mogą w nich swobodnie parkować nawet dwa auta, a każdy zakupiony w naszej firmie model jest dostępny z szerokim pakietem usług, przede wszystkim transportem prosto do odbiorcy. Na życzenie oferujemy również montaż, przeprowadzany przez wykwalifikowanych fachowców, a sam blaszany garaż oraz wszystkie prace montażowe są objęte pełną gwarancją. Nasz serwis jest do dyspozycji przez całą dobę, szybko usuwając ewentualne awarie, zdarzające się na szczęście bardzo rzadko.

Garaże blaszane – wytrzymałe i chroniące również przed kradzieżą

Tym, co charakteryzuje wszystkie produkowane w naszej firmie garaże, jest ich wysoka jakość, potwierdzona certyfikatami, wynikająca zarówno ze stosowanej technologii produkcji, jak i używanych do tego materiałów. Możemy śmiało powiedzieć, że wybieramy zawsze najlepsze, stal, aluminium, naturalne drewno i najbardziej wytrzymałe tworzywa sztuczne. Robimy z nich szkielet całej konstrukcji oraz szczelne pokrycie i właśnie dzięki nim nasze garaże blaszane są w pełni odporne na niemal każde warunki atmosferyczne oraz wszystkie rodzaje uszkodzeń. Dbamy również o ich właściwe zabezpieczenie przed włamaniem, czemu służą certyfikowane zamki i wzmocnione drzwi.

Garaże blaszane – stawiane bez odrębnych zezwoleń na budowę

Kolejną istotną zaletą garaży blaszanych, przemawiającą za ich wyborem, jest łatwość postawienia, co można zrobić nawet bez pomocy specjalistów, praktycznie w jeden dzień. Wystarczy tylko złożyć ze sobą wszystkie dostarczone elementy zestawu, zgodnie z dołączoną do  instrukcją montażu, pamiętając o właściwym przygotowaniu podłoża, na którym stanie garaż. Musi ono być dokładnie oczyszczone i wypoziomowane, a samą konstrukcję warto odizolować od ziemi, wykładając powierzchnię betonowymi płytami. Na jej postawienie nie potrzeba też żadnych odrębnych zezwoleń, (do 35 m2) wystarczy tylko zgłosić sam fakt budowy w wydziale architektury urzędu miasta lub gminy, pod który Państwo podlegacie.

Garaże blaszane – prawdziwa ozdoba posesji

Patrząc na wszystkie garaże znajdujące się w naszej ofercie, trudno byłoby nazwać je blaszakami, bo w niczym już nie przypominają konstrukcji znanych przed lat. Bezpowrotnie odeszły w niepamięć prostokątne, rdzewiejące pudełka, zastąpione przez wyjątkowo atrakcyjne przykłady małej architektury, zachwycające swoim kształtem czy kolorystyką, dzięki czemu będą stanowiły prawdziwą ozdobę każdej posesji. Można je również bez problemu dopasować do całego pozostałego wyposażenia, a nawet do samego budynku, w tym i odcienia jego elewacji. Całość będzie więc stanowiła jedną kompozycję, a sam blaszany garaż, wyposażony np. w okna, można wykorzystać nie tylko do trzymania auta, ale też jako altankę lub podręczny magazyn na ogrodowe narzędzia.