Skip to main content

Kontenery biurowe i inne pomieszczenia ocieplane

Dla większego zadowolenia wszystkich naszych klientów, cały czas staramy się rozszerzać ofertę produktów, do których obecnie dołączyły także różne rodzaje pomieszczeń ocieplanych. Pod pojęciem tym kryje się szereg praktycznych konstrukcji o uniwersalnym zastosowaniu, do których zaliczamy między innymi popularne i znane niewielkie domki stróżówki, portiernie czy kontenery biurowe. Te praktyczne elementy małej architektury produkujemy w szerokiej gamie modeli, z wykorzystaniem najnowszych technologii i najwyższej jakości materiałów. Jest to wysokogatunkowa stal zabezpieczona przed wpływem korozji, z której robimy szkielety, a na pokrycie używamy blachy falistej, płyt warstwowych lub wyselekcjonowanych gatunków tworzyw sztucznych, odpornych na uszkodzenia. Dzięki temu sprzedawane przez nas pomieszczenia ocieplane zniosą bez uszczerbku każde, nawet najtrudniejsze warunki eksploatacji, w deszczu, śniegu czy zmiennej temperaturze.

Pomieszczenia ocieplane – szeroka oferta dopasowana do wszystkich indywidualnych potrzeb

Takie praktyczne konstrukcje, oprócz modeli w standardowych rozmiarach, produkujemy również na zamówienie, biorąc pod uwagę wszystkie, nawet najbardziej specyficzne wymagania odbiorcy i przyszłego użytkownika. Staramy się je w pełni dostosować do ilości miejsca, jakie można na nie przeznaczyć czy ilości osób, które będą z nich korzystać. Nasza oferta obejmuje wiele ich rodzajów, a nasi klienci najczęściej decydują się na:

Stróżówki – praktyczne pomieszczenia przeznaczone dla służb ochrony

stróżówkaJest to obok kontenerów biurowych, jedna z bardziej popularnych konstrukcji, przeznaczona, jak sama nazwa wskazuje, dla pracowników ochrony, zabezpieczających np. obiekty przemysłowe, budynki użyteczności publicznej czy place budów. Wszystkie nasze budki ochrony korzystnie wyróżniają się na tle podobnych produktów konkurencji swoją nowoczesną, solidną budową, opartą na mocnym stalowym szkielecie, pokrytym z zewnątrz jednym z przedstawionych wyżej materiałów i ocieploną wełną mineralną lub styropianem. Pozwala to na ich wykorzystanie w niskich temperaturach, a właściwy poziom bezpieczeństwa zapewniają wzmocnione stalowe drzwi i okna zapewniające obserwację w zakresie 360 stopni. Na życzenie odbiorcy, każdą taką budkę ochrony wyposażamy w ogrzewanie i kompletną instalację 230 V. Samo postawienie stróżówki sprowadza się do jej przywiezienia w wyznaczone przez nabywcę miejsce i montaż zajmujący maksymalnie jeden dzień.

Budki parkingowe – gwarancja bezpieczeństwa Twojego auta

Nie da się ukryć, że ilość samochodów jeżdżących po naszych drogach ciągle wzrasta i problemem staje się ich bezpieczne parkowanie, w miejscu, gdzie nie będą narażone na kradzież lub zniszczenie. Wielu kierowców nie może sobie pozwolić na posiadanie chociaż garażu blaszanego i jest zmuszona korzystać z parkingów strzeżonych, które chętnie wyposażamy w budki parkingowe przeznaczone dla ich obsługi. Do ich budowy używamy jednego z najbardziej uniwersalnych materiałów, jakim są płyty warstwowe, montowane do stalowej ramy, nadającej całej konstrukcji wymaganą sztywność i wytrzymałość. Są one jednocześnie stosunkowo lekkie i ciepłe, dzięki czemu taka budka parkingowa, czyli po prostu stróżówka, charakteryzuje się również wysokim współczynnikiem izolacyjności cieplnej. Dzięki takim parametrom płyta warstwowa znajduje powszechne zastosowanie również w innych naszych konstrukcjach, a zwłaszcza w kontenerach biurowych, mających zapewnić ciepło osobom pracującym w nich przez wiele godzin.

Kontenery biurowe – modułowe konstrukcje pozwalające na sprawne funkcjonowanie każdej firmy

kontener biurowyWiele firm dopiero rozpoczynających działalność i nieposiadających stałej siedziby lub tych prowadzących ją w terenie, poszukuje możliwości zapewnienia odpowiednich warunków swoim pracownikom biurowym. Mamy dla nich najlepsze możliwe rozwiązanie, praktycznie i niedrogie, jakim niewątpliwie są kontenery biurowe, mające również inne, praktycznie nieograniczone zastosowanie. Mogą służyć nie tylko jako mobilne, przenośne biuro i równie chętnie są używane do prowadzenia niewielkiego punktu usługowego, jako podręczny magazyn, obiekt gastronomiczny, nawet niewielkie mieszkanie. Z kontenerami biurowymi, które znajdą Państwo w naszej ofercie jest to jak najbardziej możliwe, a coraz liczniejsi klienci doceniają ich niewątpliwe zalety, takie jak:
  • modułowa konstrukcja ułatwiająca łączenie ze sobą większej ilości kontenerów, tworzących w sumie większą powierzchnię użytkową;
  • praktycznie nieograniczona mobilność, dająca możliwość łatwego przewiezienia i wykorzystania w nowym miejscu;
  • staranne wykończenie, bogate wyposażenie i atrakcyjny wygląd sprawiający, że wybrany kontener biurowy będzie stanowił prawdziwą ozdobę otoczenia.
Wszystkie te niezwykle przydatne i funkcjonalne konstrukcje są objęte pełną gwarancją, a każdemu klientowi zapewniamy również ich transport i montaż w miejscu przeznaczenia.