Skip to main content

Garaże blaszane kujawsko pomorskie

Parkując samochód na ogólnodostępnym np. osiedlowym parkingu, narażamy go nie tylko na działanie słońca, deszczu, śniegu czy zmian temperatury, ale również na możliwość uszkodzenia przez sąsiednie pojazdy. Parkowanie pod chmurką wiąże się też z możliwością kradzieży auta, szczególnie gdy jest znanej, renomowanej marki, co niestety zdarza się coraz częściej. Warto więc je przed tym wszystkim zabezpieczyć, a najlepszą ochronę zapewniają wytrzymałe i atestowane garaże blaszane kujawsko pomorskie także daje kierowcom taką możliwość i w tym województwie również oferujemy szeroki wybór popularnych blaszaków, cieszących się zaufaniem rosnącej liczby nabywców.

Garaże blaszane – sprzedajemy wyłącznie najlepsze

Projektowanie i produkcja tego typu garaży wymaga dużego doświadczenia, które my nabyliśmy przez lata naszej działalności w tej branży. Dzięki temu ciągle rozszerzamy naszą ofertę, dostosowując ją do wszystkich, nawet najbardziej surowych wymagań odbiorców. Wszystkie konstrukcje charakteryzują się nie tylko nowoczesnym, przyciągającym wzrok wyglądem, ale i wysoką jakością, czyli tym, co wyróżnia nasze garaże na tle innych dostępnych na rynku. Proces ich produkcji jest realizowany z użyciem najnowszych urządzeń, technologii i starannie dobranych materiałów. Każdy sprzedawany przez nas blaszak jest objęty pełną gwarancją. Zapewniamy również usługę transportu, dowóz prosto do klienta oraz fachowy montaż, a dokładne terminy można ustalić w rozmowie z naszymi doradcami.

Garaże blaszane – materiały wpływające na ich wytrzymałość

Konstrukcja blaszanego garażu przypomina nieco dom budowany w technologii szkieletowej. Składa się on z mocnych profili aluminiowych lub stalowych, tworzących właśnie szkielet, do którego mocuje się pokrycie zewnętrzne ścian oraz dachu. Wytwarza się je z blachy falistej albo z tworzyw sztucznych, służących do produkcji wytrzymałych paneli, które mogą mieć różne wykończenie powierzchni, przypominające np. deski. Oczywiście sam szkielet i metalowe poszycie są doskonale zabezpieczone przed korozją, ocynkowane lub pomalowane specjalną akrylową farbą. Dzięki temu garaż bez uszczerbku zniesie każde warunki atmosferyczne, w jakich będzie eksploatowany, deszcz, śnieg, słońce i silny mróz, zawsze chroniąc przechowywane w nim auto. Zadbaliśmy również o zabezpieczenie przed próbami kradzieży, montując wzmocnione drzwi wyposażone w zamki mające wszystkie atesty antywłamaniowe.

Garaże blaszane – ciekawe przykłady małej architektury

Produkowane przez naszą firmę garaże można śmiało zaliczyć do efektownych elementów tzw. małej architektury. Różnorodność wzorów i niezwykle bogata kolorystyka pozwala dopasować je nie tylko do wyglądu domu, ale i wszystkich pozostałych elementów wyposażenia znajdującego się w ogrodzie. Będą więc stanowiły jego prawdziwą ozdobę, zwłaszcza kiedy bryłą przypominają niewielki domek o spadzistym dachu, krytym materiałem przypominającym dachówkę. Można również w prosty sposób zwiększyć ich funkcjonalność, decydując się skorzystać z pakietu dodatkowego wyposażenia. Obejmuje on szereg udogodnień, począwszy od dodatkowych drzwi, czy ocieplenia ścian, aż po okna lub tak przydatne w zimie ogrzewanie.

Garaże blaszane – budowa bez zezwolenia i różnorakie zastosowanie

Osoby użytkujące garaże blaszane kujawsko pomorskie nie jest tu wyjątkiem, często podkreślają łatwość ich budowy, do czego nie potrzeba specjalnych narzędzi i co najważniejsze, zezwolenia na budowę. Sam garaż po prostu skręca się zgodnie z instrukcją montażu, stawiając na przygotowanym wcześniej miejscu, a fakt jego postawienia wystarczy tylko zgłosić w postaci odpowiedniego wniosku w swoim Starostwie Powiatowym, bądź Urzędzie Miasta lub Gminy. Po postawieniu takie blaszaki można wykorzystać nie tylko jako miejsce parkowania samochodu, ale również na działce, gdzie zastępują altanki, do prowadzenia niewielkiego sklepiku osiedlowego, jako portiernię, spotykamy je też powszechnie na budowach.