Skip to main content

Garaże blaszane małopolska

Każdy samochód, niezależnie czy osobowy, czy dostawczy, to skomplikowany mechanizm wymagający właściwej eksploatacji, pozwalającej do minimum ograniczyć możliwość wystąpienia jakiejkolwiek awarii. Stanowi ona poważny problem, zwłaszcza dla osób wykorzystujących auto do celów służbowych, zarobkowych, dlatego niezwykle ważne jest jego odpowiednie parkowanie i zdecydowanie powinno się unikać przechowywania pojazdu na świeżym powietrzu, gdzie będzie narażony na niekorzystne czynniki atmosferyczne, deszcz, palące słońce czy gwałtowne zmiany temperatury. Jednak nie zawsze jest możliwe skorzystanie z ochrony, jaką daje murowany garaż, zwłaszcza w miastach, gdzie trudno wygospodarować miejsce na jego postawienie. Istnieje na szczęście alternatywa, którą kierowcy łatwo mogą znaleźć w różnych rejonach kraju, czyli garaże blaszane małopolska również oferuje ich wyjątkowo duży wybór.

Garaże blaszane – ich produkcja to nasza specjalność

Dzieje się tak dzięki naszej firmie, jednemu z najbardziej cenionych w kraju producentów popularnych blaszaków, które sprzedajemy od wielu lat mieszkańcom nie tylko Małopolski, lecz i wielu innych regionów kraju. Na ich stale rosnącą popularność wpływa przede wszystkim wysoka jakość, wynikająca z rodzaju materiałów stosowanych w procesie produkcji, stuprocentowa gwarancja bezawaryjnej eksploatacji w każdych warunkach.

Garaże blaszane – solidne, bezpieczne i trwałe na lata

Produkowane przez nas garaże wyróżniają się swoją nowatorską konstrukcją, opartą na najnowszych rozwiązaniach technologicznych, jakie wdrożyliśmy w naszych zakładach. Ich zaprojektowanie zlecamy najlepszym specjalistom w branży, którzy nie tworzą banalnych blaszanych pudełek, lecz atrakcyjne przykłady małej architektury. Dzięki temu charakteryzują się nie tylko wysoką funkcjonalnością, ale i wyjątkową formą, stanowiąc prawdziwą ozdobę miejsca, w którym zostały postawione. Jednak najistotniejsze są oczywiście materiały, a my używamy wyłącznie najlepszych, specjalnych gatunków stali, zabezpieczonej przed korozją, a w niektórych modelach także lekkiego, ale odpornego aluminium. To one tworzą solidny szkielet blaszanego garażu, wytrzymałe profile, do których montuje się poszycie zewnętrzne, które z kolei stanowią blachy faliste ocynkowane albo panele, drewniane lub z mocnych tworzyw sztucznych. Są one malowane proszkowo na różne odcienie, a bogactwo kolorystyki pozwala bez problemu dostosować je do koloru elewacji budynku, czy innych elementów wyposażenia znajdujących się na danej posesji.

Garaże blaszane – zabezpieczenie przed włamaniem i atrakcyjne wyposażenie dodatkowe

Mocna i szczelna konstrukcja garażu stanowi wystarczającą ochronę przed większością wspomnianych czynników zewnętrznych, ale niezbędne staje się jeszcze zabezpieczenie auta przed kradzieżą. Zdarza się to niestety coraz częściej i dlatego właśnie wszystkie nasze garaże wyposażamy w mocne drzwi z certyfikowanymi zamkami oraz rygle uniemożliwiające siłowe wyłamanie zawiasów. Kupując garaż, nabywca ma również możliwość wyboru innego atrakcyjnego wyposażenia dodatkowego, w którego skład wchodzą okna, ocieplenie ścian i dachu oraz wydajne systemy wentylacji lub ogrzewania. Dotyczy to większości produkowanych w naszej firmie garaży blaszanych małopolska dzięki temu staje się jednym z najważniejszych ośrodków ich sprzedaży oraz dystrybucji.

Garaże blaszane – uniwersalne zastosowanie, nie tylko do przechowywania auta

Tego typu garaże przyciągają klientów nie tylko swoją jakością czy bogatym wyposażeniem dodatkowym, lecz również uniwersalnością zastosowania, można je bowiem wykorzystać nie tylko do parkowania pojazdu. Równie dobrze sprawdzają się jako altany ogrodowe, miejsce na narzędzia czy też jako podręczne magazyny używane na wielu placach budów. Ich lekka, modułowa konstrukcja umożliwia łatwe rozebranie i przewiezienie w nowe miejsce, a modele wyposażone w oszklenie oraz ogrzewanie mogą posłużyć także do prowadzenia działalności gospodarczej, niewielkiego sklepiku czy punktu usługowego.

Garaże blaszane – z transportem i montażem w miejscu przeznaczenia

Mimo że z montażem niewielkiego blaszaka poradzi sobie niemal każdy, nawet średnio utalentowany majsterkowicz, lepiej jest skorzystać z usług naszych fachowców, którzy poradzą sobie z tym błyskawicznie. Każdy zakupiony garaż dowieziemy na miejsce i zmontujemy w ciągu kilku godzin, a na samą konstrukcję, jak i na prace montażowe udzielamy kompleksowej gwarancji.