Skip to main content

Garaże blaszane lubelskie

Mieszkańcy bloków, jakie spotykamy na wielu polskich osiedlach, z zazdrością patrzą na właścicieli domów jednorodzinnych parkujących swoje auta w solidnych, najczęściej murowanych garażach. Stanowią one najlepszą ochronę przed warunkami atmosferycznymi, ale równie dobrą dają łatwe do postawienia garaże blaszane lubelskie już teraz umożliwia ich zakup w najlepszej cenie, a nasza firma stara się zaspokoić stale rosnące zapotrzebowanie coraz liczniejszych klientów z tego właśnie regionu. Oferujemy je w największym wyborze, objęte pełną gwarancją.

Garaże blaszane – wiemy, jak zawsze dbać o ich najwyższą jakość

Produkowane współcześnie blaszaki to nowoczesne konstrukcje, jakże różne od prostopadłych pudełek, jedynego obowiązującego wzoru jeszcze kilkanaście lat temu. Dbamy jednak nie tylko o ich atrakcyjną stronę wizualną, ale przede wszystkim o wysoką jakość, najlepszą gwarancję bezawaryjnego użytkowania. Stosowane w procesie produkcji materiały sprawdzą się w każdych warunkach, zabezpieczamy je między innymi przed wilgocią, największym wrogiem metalowego garażu. Wybieramy wyłącznie najlepsze, z których robimy zarówno szkielety, jak i pokrycie, stal, aluminium, panele plastikowe imitujące różne gatunki drewna. Zaprojektowanie garaży zlecamy profesjonalnym projektantom, dzięki czemu są wytrzymałe na wszystko, co może je spotkać przez lata eksploatacji. Dbamy również o zabezpieczenie przed próbami włamania i kradzieży przechowywanego w nich pojazdu, czemu służą wzmacniane drzwi z zamkami posiadającymi wszystkie certyfikaty bezpieczeństwa obowiązujące w naszym kraju.

Garaże blaszane – szeroki wybór wyposażenia dodatkowego i brak zezwoleń na budowę

Już taki garaż charakteryzuje się wysoką funkcjonalnością, którą można jeszcze zwiększyć, decydując się na dodatkowe wyposażenie, jakie również mamy w ofercie. Można wybierać spomiędzy różnych standardów wykończenia ścian czy dachu, pokrycia go ocynkowaną blachą falistą lub wspomnianymi panelami z wytrzymałych tworzyw sztucznych. Dach z kolei może być płaski lub skośny, a zamontowane okna oświetlą całe wnętrze. Wielu nabywców decyduje się również na system ogrzewania zakupionego blaszanego garażu, ułatwiający eksploatację auta w miesiącach zimowych. Można go w krótkim czasie postawić na dowolnym kawałku wolnego miejsca, po uprzednim utwardzeniu i wypoziomowaniu podłoża, a sama budowa nie wymaga też zezwolenia. Jedyne formalności, jakie trzeba spełnić, to zgłoszenie tego w wydziale architektury urzędu, po który podlegamy i kiedy w ciągu 30 dni nie wniesie on zastrzeżeń do złożonego wniosku, można przystąpić do stawiania blaszaka.

Garaże blaszane — oferta nie tylko dla posiadaczy pojazdów mechanicznych

Nasza ciągle rosnąca oferta garaży blaszanych obejmuje szereg praktycznych konstrukcji o uniwersalnym zastosowaniu, które zależy od ich wyposażenia. Zamontowanie np. okien, wzmacnianych drzwi i ogrzewania sprawia, że takie garaże nadają się nawet do prowadzenia działalności gospodarczej, niewielkiego punktu usługowego lub sklepu. Zainteresowani ich zakupem są również właściciele ogrodów działkowych, zastępujący nimi używane dotychczas altany.

Garaże blaszane – dostarczymy je w dowolnie wybranym terminie

Wyposażenie dodatkowe to nie wszystko, co można otrzymać, wybierając właśnie nasze garaże blaszane lubelskie, tak jak inne województwa obejmuje usługa transportu do klienta, w dowolnie wybranym przez niego terminie. Szczegóły dostawy można ustalić w rozmowie z doradcami dyżurującymi pod podanym numerem telefonu, a na życzenie oferujemy także fachowy montaż realizowany przez naszych wykwalifikowanych pracowników.