Skip to main content

Garaże blaszane mazowieckie

Obserwując ulice naszych miast, niemal natychmiast zauważamy stale rosnącą liczbę poruszających się po nich pojazdów. Ilość samochodów zarejestrowanych w Polsce zwiększa się każdego dnia, sięgając już blisko 30 milionów i zjawisko to dotyczy praktycznie każdego województwa, chociaż szczególnie nasilone jest w terenach bardziej zurbanizowanych, takich jak województwo mazowieckie. Stolica kraju, Warszawa, od dawna cieszy się niechlubną sławą miasta, w którym trudno jest jeździć, a co dopiero znaleźć miejsce do parkowania samochodu. Szczelna zabudowa w centralnych dzielnicach utrudnia budowę typowego normalnego garażu, na szczęście jednak zawsze istnieje możliwość postawienia jego blaszanego odpowiednika. Jest to niezwykle praktyczne rozwiązanie problemu prawidłowego przechowywania auta, a jeśli chodzi o garaże blaszane mazowieckie ma w tej kwestii wiele do zaoferowania.

Garaże blaszane – nowoczesne konstrukcje z najlepszych jakościowo materiałów

Już od lat jesteśmy jednym z czołowych producentów tego typu konstrukcji, a nasze garaże cieszą się zaufaniem dużej liczby użytkowników. Dla ich komfortu i wygody staramy się cały czas podnosić jakość wyrobów, pełnymi garściami czerpiąc z najnowszych rozwiązań technicznych w tej dziedzinie. Dzięki temu wszystko, co oferujemy, spełnia najbardziej surowe wymagania klientów, a jakość stała się naszym znakiem rozpoznawczym. Ma na to wpływ wiele istotnych czynników, spośród których najważniejsze są materiały, jakie używamy w procesie produkcji. Stosujemy wyłącznie najlepsze, różnicując je według konkretnych zastosowań.

Szkielet garażu blaszanego – z wysokogatunkowej stali lub aluminium

Najważniejszy w konstrukcji garażu jest szkielet, nadający mu odpowiednią sztywność i wytrzymałość. Do jego zrobienia używamy profili z wysokogatunkowej stali, doskonale zabezpieczonej przed wpływem korozji, albo równie wytrzymałego, ale jednocześnie lżejszego aluminium i dopiero do takiej solidnej podstawy montowane jest poszycie ścian oraz dachu.

Poszycie garażu blaszanego – blacha falista, panele drewniane lub plastikowe

Tutaj przyszły nabywca ma większą możliwość wyboru, stosujemy bowiem różne materiały, w zależności od jego konkretnych potrzeb. Najczęściej jest to profilowana blacha falista, obustronnie ocynkowana, odporna na destrukcyjne działanie wilgoci, lecz równie często klienci decydują się na pokrycie garażu panelami drewnianymi lub zrobionymi z wytrzymałych tworzyw sztucznych. Panele plastikowe mogą mieć różne wykończenie, przypominające nawet deski oraz dowolną kolorystykę pozwalającą dopasować garaż np. do elewacji budynku.

Garaże blaszane – dostępne z dodatkowym pakietem usług

Jakość każdego produktu jest dla nas zdecydowanie najważniejsza, ale wiemy też, że dla naszych klientów równie ważny jest pakiet usług dodatkowych, jakie im oferujemy. Wiemy, że w większości przypadków ich potrzeb nie zaspokoi sam garaż blaszany mazowieckie jest specyficznym rynkiem sprzedaży i wymaga również dołączonej usługi transportu oraz montażu wliczonego w cenę konstrukcji. Oczywiście mamy to w naszej ofercie, każdy odbiorca może liczyć na dowiezienie garażu w dowolnie wybranym terminie, a nasi wykwalifikowani pracownicy szybko postawią go w przygotowanym wcześniej miejscu. Wszystko objęte jest pełną gwarancją, łącznie z wykonanymi pracami montażowymi. Jednak przy jakości naszych produktów usterki zdarzają się rzadko, a zakupiony i profesjonalnie zamontowany garaż będzie służył bezawaryjnie wiele długich lat.