Skip to main content

Garaże blaszane świętokrzyskie

Posiadanie samochodu wiąże się dla jego właściciela z wieloma obowiązkami, mającymi przede wszystkim zapewnić bezpieczną i bezawaryjną eksploatację pojazdu. Jedną z rzeczy, o którą natychmiast warto zadbać, jest właściwe przechowywanie pojazdu, ochrona przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi, do czego najlepiej nadają się garaże blaszane świętokrzyskie również może zaskoczyć pogodą, dlatego właśnie warto skorzystać z oferty naszej firmy.

Garaże blaszane – mamy doświadczenie w ich produkcji

Z racji, że nowoczesne blaszaki w niczym już nie przypominają znanych kiedyś niepraktycznych, rdzewiejących pudełek, ich projektowaniem i produkcją muszą zajmować się najlepsi profesjonaliści w branży. W naszych zakładach zatrudniamy właśnie takich ludzi i dzięki ich pracy wszystkie oferowane przez nas garaże spełniają obowiązujące w naszym kraju najwyższe normy jakościowe. Nie różnią się praktycznie od swoich murowanych odpowiedników i można być pewnym, że bez uszczerbku przetrwają każde warunki użytkowania, a parkujące w nich auto będzie zawsze bezpieczne. Wpływ na to mają także materiały, z jakich robimy zarówno solidne szkielety blaszanych garaży, jak i wytrzymałe poszycie, szczelne i chroniące wnętrze przed wilgocią. Stosujemy na nie najlepsze gatunki stali, ocynkowanej i zabezpieczonej przed korozją, aluminium i tworzywa sztuczne.

Garaże blaszane – pakiet wyposażenia dodatkowego

Każdy garaż, jaki znajduje się w naszej nieustannie rozszerzanej ofercie, spełni wymagania wszystkich przyszłych użytkowników, którzy mogą jednocześnie dobrać do niego pakiet atrakcyjnego wyposażenia dodatkowego. W jego skład wchodzi wiele elementów podnoszących funkcjonalność blaszaka, a najbardziej polecamy izolację termiczną ścian oraz dachu i ogrzewanie. Kierowcy docenią je zwłaszcza w miesiącach zimowych, ogrzewany garaż pozwala przecież uniknąć tak często spotykanych w tym okresie problemów z uruchomieniem auta. Można również zamontować okna, wpuszczające dzienne, słoneczne światło, oraz solidne zamknięcie, bramę uchylną lub segmentową, obie doskonale zabezpieczone przed włamaniem. Przyda się to również w sytuacji, kiedy garaż ma być używany w innym celu niż do parkowania auta np. jako miejsce prowadzenia działalności gospodarczej.

Garaże blaszane – samodzielny montaż w jeden dzień

Takie możliwości zwiększenia funkcjonalności to tylko jedna z licznych zalet charakteryzujących nasze garaże blaszane świętokrzyskie to województwo, gdzie także oferujemy usługę montażu, chociaż można sobie z tym poradzić również samodzielnie. Tego typu konstrukcje sprzedajmy między innymi w postaci gotowych zestawów, których elementy wystarczy połączyć ze sobą, zachowując kolejność opisaną w dołączonej instrukcji. Nie ma w tym naprawdę nic trudnego, warto tylko pamiętać o właściwym przygotowaniu podłoża, o jego wyrównaniu i wypoziomowaniu zapewniającym właściwą stabilność. Sam garaż należy również odizolować od wilgoci płynącej z gruntu, betonową wylewką, a jeśli ma to być rozwiązanie tymczasowe, równie dobrze sprawdzą się betonowe płyty np. chodnikowe. Na postawienie blaszaka o powierzchni do 35 m2 nie potrzeba również specjalnego zezwolenia na budowę, wystarczy tylko zgłosić ten fakt w swoim Urzędzie Miasta albo Gminy i to w zasadzie wszystkie formalności, jakie trzeba spełnić.

Garaże blaszane – z gwarancją i transportem do odbiorcy

O ile samodzielny montaż zakupionego garażu jest w pełni możliwy, to jego transport wymaga z kolei odpowiedniego pojazdu, o właściwej ładowności i rozmiarach. Właśnie dlatego nasi klienci mogą skorzystać z usługi dowozu, oferowanej praktycznie na terenie całego kraju, ustalając wszystkie szczegóły w rozmowie z doradcami, czuwającymi pod podanym numerem telefonu. Każdy garaż blaszany jest też objęty pełną gwarancją.