Skip to main content

Garaże blaszane Śląsk

Nawet najlepiej wykonany samochód, renomowanego producenta, osobowy lub dostawczy, po kilku latach parkowania na świeżym powietrzu nie przypomina już tego, który za niemałe pieniądze zakupiliśmy w salonie. Uszkodzeniu może ulec wiele jego istotnych elementów, a najczęściej jest to karoseria narażona na destrukcyjne działanie korozji. Dlatego należy bezwzględnie zadbać o bezpieczne przechowywanie pojazdu, chroniące go przed wpływem czynników atmosferycznych, co zapewniają solidne garaże blaszane Śląsk dzięki sieci sprzedaży naszej firmy oferuje największy ich wybór. Do dyspozycji klientów są także nasi doradcy, chętnie udzielający niezbędnych informacji i pomagających wybrać najlepszy model, spełniający wszystkie potrzeby przyszłego użytkownika.

Garaże blaszane – doskonale sprawdzą się w każdych warunkach pogodowych

Produkcją garaży blaszanych zajmujemy się od wielu lat, a nasze nabyte przez ten czas doświadczenie zaprocentowało wieloma ich rodzajami, będącymi nowoczesnymi konstrukcjami, projektowanymi przez najlepszych specjalistów w tej dziedzinie. Właśnie oni w połączeniu z nowoczesnym procesem produkcji gwarantują to, że gotowy garaż będzie Państwu służył przez wiele długich lat, eksploatowany w każdych, nawet ekstremalnych warunkach pogodowych. Oprze się nie tylko opadom deszczu czy śniegu, lecz również gorącym promieniom słońca i silnym podmuchom wiatru, coraz częściej występującym w naszym klimacie.

Garaże blaszane – robione z najlepszych materiałów gwarantujących najwyższą wytrzymałość

Naszym znakiem firmowym, rozpoznawalnym przez klientów z całego kraju, stała się najwyższa jakość wytwarzanych garaży blaszanych, na co największy wpływ mają stosowane materiały. Nie zadowalamy się półśrodkami, używając wyłącznie takich, które zapewniają największą możliwą wytrzymałość na wszystkie wspomniane uszkodzenia, również mechaniczne. Szkielety konstrukcji robimy z mocnych stalowych lub aluminiowych profili, zabezpieczonych specjalną powłoką antykorozyjną, a pokrycie z blach z tych samych metali, albo paneli drewnianych bądź plastikowych. Dbamy również o bezpieczeństwo znajdującego się wewnątrz auta, dokładnie zabezpieczając blaszany garaż przed próbami włamania, montując w nim solidne, odporne drzwi, wyposażone w atestowane zamki i rygle przeciwwyważeniowe.

Garaże blaszane – dostępne z bogatym wyposażeniem dodatkowym montowanym na życzenie klienta

Wszyscy pamiętamy, jak te popularne garaże wyglądały jeszcze kilka lat temu, przypominając zazwyczaj metalowe, nieestetyczne szare pudełka. Te, które my mamy w ofercie, nie tylko służą do parkowania Państwa pojazdu, ale jednocześnie przyciągają wzrok swoim atrakcyjnym wyglądem i zachwycają bogatym pakietem wyposażenia dodatkowego. Montujemy je na życzenie odbiorcy, który może wybrać np. oszklenie, drugie drzwi, ocieplenie ścian oraz dachu czy też nowoczesne, energooszczędne ogrzewanie, albo wydajną wentylację. Klienci mają również możliwość wyboru kształtu blaszanego garażu, jego bryły lub linii dachu, płaskiego lub coraz częściej wybieranego spadzistego, dzięki czemu garaż przypomina niewielki domek.

Garaże blaszane – uniwersalne zastosowanie na budowie, działce lub w ogrodzie

Wydawać by się mogło, że te popularne konstrukcje można wykorzystywać tylko w jednym celu, do przechowywania samochodu. Jednak znajdują również inne, bardziej uniwersalne zastosowanie i możemy spotkać je w zaskakujących miejscach i w całkiem nowej roli. Przy dobraniu odpowiedniego wyposażenia dodatkowego garaż blaszany sprawdzi się jako podręczna altana na działce, praktyczny i łatwy do przeniesienia magazyn na materiały budowlane, a nawet jako niewielki sklepik, taki, który często spotykamy na wielu polskich osiedlach.