Skip to main content

Garaże blaszane warmińsko mazurskie

Obserwując rynek motoryzacyjny w naszym kraju, możemy ze zdziwieniem zauważyć stale rosnące zainteresowanie, jakim cieszą się garaże blaszane warmińsko mazurskie nie jest tu wyjątkiem i w tym województwie również spotykamy je na wielu posesjach. Można się zastanawiać, co wpływa na taką popularność, ale odpowiedź jest prosta, wysoka jakość tego typu konstrukcji oferowanych także przez naszą firmę.

Garaże blaszane – doceniane przez klientów

Produkcja popularnych blaszaków to nasza specjalność i zyskaliśmy w tej kwestii duże doświadczenie, doceniane przez wszystkich klientów. Staramy się, aby ciągle powiększana oferta w pełni zaspokajała ich wcale nie małe wymagania, co stanowi dla nas prawdziwą satysfakcję. Dbamy o ciągły rozwój firmy, wdrażając w niej najnowsze technologie i zatrudniając wyłącznie najlepszych fachowców. Stale rozwijamy też linie produkcyjne, na których używamy starannie dobranych materiałów, mających istotny wpływ na wytrzymałość konstrukcji garażu. Możemy śmiało powiedzieć, że jakość to nasz znak firmowy, co w pełni potwierdzają atesty i certyfikaty, które mają nasze produkty.

Garaże blaszane – czynniki wpływające na ich bezawaryjne użytkowanie

Przygotowując się do produkcji dowolnego typu blaszanego garażu, przywiązujemy szczególną uwagę nie tylko do jego projektu, ale właśnie do materiału, z jakiego będzie wykonany szkielet oraz pokrycie ścian i dachu. Lata doświadczenia zawodowego nauczyły nas, że w tej kwestii nie można zdawać się na półśrodki, dlatego używamy wysokogatunkowej stali ocynkowanej, zabezpieczonej przed korozją, a w niektórych modelach również lżejszego aluminium. Z tych dwóch wytrzymałych metali robimy zarówno profile szkieletu o kształcie zapewniającym odporność i dużą sztywność oraz blachy pokrycia. Oczywiście nie są to jedyne materiały używane na poszycie, którym mogą być także panele z tworzyw sztucznych albo drewniane deski, wszystko zależy od indywidualnych potrzeb nabywcy. Ma on również możliwość skorzystania z bogatej oferty wyposażenia dodatkowego, a najczęściej wybierane elementy to wentylacja, wydajne ogrzewanie oraz oszklenie, okna montowane w ścianach, a nawet w powierzchni dachu.

Garaże blaszane – do czego można je zastosować

Większości z nas wydaje się, że w garażu blaszanym można przechowywać tylko samochód lub inny pojazd mechaniczny, kiedy jednak w rzeczywistości mają one o wiele szersze i bardziej uniwersalne zastosowanie. Można je między innymi użyć jako zamiennik podręcznego magazynu, na narzędzia, maszyny czy materiały budowlane, spotykamy je również w roli ogrodowych altanek, a przy odpowiednim wyposażeniu mogą też służyć, jako sklepik czy mały punkt usługowy. Wystarczy tylko zamontować oszklenie, ocieplenie ścian, wspomniane ogrzewanie wnętrza oraz wzmocnione drzwi z atestowanymi zamkami i już można być pewnym bezpieczeństwa przechowywanego towaru. Wszystko zależy od naszych intencji, a ważną zaletą, obok której nie da się przejść obojętnie, jest też łatwość budowy, do czego w większości przypadków nie potrzeba również żadnego zezwolenia.

Garaże blaszane – formalności do załatwienia przed rozpoczęciem budowy

Łączna powierzchnia użytkowa blaszaka rzadko kiedy przekracza 35 m2, a do postawienia budynku o takiej wielkości nie potrzeba zazwyczaj odrębnego zezwolenia. Oczywiście nie można go stawiać zupełnie swobodnie i w dowolnie wybranym miejscu, a lokalizację określają obowiązujące w naszym kraju przepisy. Dotyczą one między innymi odległości od budynków mieszkalnych, ogrodzeń, dróg czy sąsiedniej posesji. Sam fakt budowy trzeba również zgłosić, składając odpowiedni wniosek w Urzędzie Miasta, Gminy lub Starostwie Powiatowym, dołączając do niego dokument poświadczający prawo własności lub użytkowania działki, plan lub szkic z dokładnie zaznaczoną lokalizacją garażu oraz informacje o zakresie i terminie rozpoczęcia prac. Wniosek jest rozpatrywany w ciągu maksymalnie 30 dni od złożenia i jeśli nie ma do niego zastrzeżeń, można zacząć budowę garażu.

Garaże blaszane – usługi dodatkowe

Szeroka oferta, jaką mamy dla nabywców z całego kraju obejmuje nie tylko garaże blaszane warmińsko mazurskie także daje możliwość skorzystania z wielu usług dodatkowych, przede wszystkim transportu w wyznaczonym przez klienta terminie. Warto także zainteresować się profesjonalnym montażem, dokonywanym przez prawdziwych fachowców, a wszystkie szczegóły można ustalić w rozmowie z naszymi doradcami, dzwoniąc pod podany numer telefonu.