Skip to main content

Garaże blaszane podlaskie

Budowa typowego murowanego garażu jest trudnym, kosztownym i pracochłonnym zadaniem, wymagającym uzyskania zezwolenia na budowę oraz rezerwacji odpowiedniej ilości wolnej przestrzeni. Niewłaściwe przechowywanie auta, zazwyczaj na dworze, naraża kierowcę na jeszcze większe koszty jego naprawy, likwidacji uszkodzeń spowodowanych przez inne pojazdy lub warunki atmosferyczne. Dlatego właśnie najlepszym miejscem do jego parkowania są garaże blaszane podlaskie jest kolejnym województwem, gdzie można znaleźć modele dopasowane do wszystkich potrzeb produkowane przez naszą firmę.

Garaże blaszane – wysoka jakość wliczona w cenę

Blaszaki, które oferujemy na terenie całego kraju, są produkowane z zachowaniem najwyższych norm jakościowych, co przez lata naszej działalności zjednało nam wielu odbiorców. Staramy się, aby każdy garaż trafiający w ich ręce przetrwał bez uszkodzeń intensywną eksploatację, co wynika także z rodzaju materiałów, z jakich został zrobiony. Wybieramy wyłącznie najlepsze, zarówno na szkielety, jak i na pozostałe elementy wyposażenia oraz wykończenia. Szkielet konstrukcji, bezpośrednio odpowiedzialny za stabilność i wytrzymałość blaszaka, jest robiony z profili stalowych lub aluminiowych. Z kolei poszycie, ochrona przed wilgocią i zmiennymi temperaturami, stanowi blacha falista ocynkowana, naturalne drewno lub plastikowe panele, łatwe do utrzymania w czystości. Zadbaliśmy również o pełne zabezpieczenie antywłamaniowe, jakie dają drzwi odporne na siłowe otwarcie z mocnymi, certyfikowanymi zamkami.

Garaże blaszane – do postawienia w jeden dzień

O ile budowa murowanego garażu zajmuje nawet kilka tygodni czy miesięcy, to ten blaszany jesteśmy w stanie postawić zaledwie w jeden dzień. Większość modeli znajdujących się w naszej ofercie to gotowe zestawy, które bez problemu może samodzielnie zmontować przyszły użytkownik, łącząc po prostu ze sobą poszczególne części. Jeśli nie ma żyłki do majsterkowania, to zawsze istnieje możliwość skorzystania z usługi montażu, zazwyczaj wliczonej w cenę. Każdy blaszany garaż stawia się na niewielkim kawałku gruntu dopasowanym do jego wymiarów, który należy przed montażem oczyścić i wypoziomować. Zapewni to właściwą stabilność konstrukcji, a dobrym rozwiązaniem jest też odizolowanie jej od wilgoci poprzez wyłożenie powierzchni materiałem izolacyjnym np. płytami z betonu, lub nawet wylanie w tym miejscu betonowej wylewki. Na tego typu garaż nie potrzeba również zezwolenia, a jedyna formalność do spełnienia to zgłoszenie faktu jego budowy w Urzędzie Miasta w swojej miejscowości.

Garaże blaszane – uniwersalne zastosowanie

Fachowo zmontowany, solidnie osadzony garaż blaszany przetrwa wiele lat intensywnego użytkowania, i to nie tylko jako miejsce przechowywania auta. Te, które my sprzedajemy, mają uniwersalne zastosowanie i można je spotkać w różnych, często bardzo nietypowych miejscach. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby taki blaszak zastąpił ogrodową altanę, a mając zamontowane dodatkowe wyposażenie, okna i ogrzewanie, doskonale sprawdzi się jako niewielki osiedlowy sklepik. Wszystko zależy od intencji przyszłego właściciela, a my z naszej strony w pełni dostosujemy garaż do jego potrzeb.

Garaże blaszane – z transportem i gwarancją

Duże rozmiary niezbędnych do montażu elementów, to jedna z cech charakteryzujących sprzedawane przez nas garaże blaszane podlaskie dołączyło więc do regionów kraju, w których oferujemy klientom usługę ich transportu. Realizujemy go błyskawicznie, w ustalonym wcześniej terminie, a dokładne informacje na ten temat można uzyskać, kontaktując się z nami pod podanym numerem telefonu. Każdy garaż jest oczywiście objęty pełną gwarancją.