Skip to main content

Garaże blaszane łódzkie

Ilość samochodów jeżdżących po polskich drogach ciągle się zwiększa, wpływając nie tylko na bezpieczeństwo kierowców i ich pasażerów, lecz jednocześnie na powstanie kolejnego poważnego problemu, jakim z pewnością są trudności ze znalezieniem odpowiedniego miejsca do parkowania. Jest na szczęście praktyczne rozwiązanie, z którego natychmiast warto skorzystać i jeśli interesują was najlepsze i najnowocześniejsze garaże blaszane łódzkie dzięki naszej firmie spełni każde, nawet najsurowsze wymagania w tej kwestii. Są nie tylko łatwe do postawienia, ale zapewniają również ochronę na najwyższym poziomie, zarówno przed próbą kradzieży auta, jak i niekorzystnymi warunkami pogodowymi.

Garaże blaszane – jesteśmy specjalistami w ich produkcji

Różnego rodzaju konstrukcje stalowe, w tym i garaże, to główna gałąź prowadzonej przez nas działalności i śmiało możemy powiedzieć, że jesteśmy w tym specjalistami. Zatrudniamy wyłącznie najlepszych fachowców w branży, w biurach projektowych i zakładach produkcyjnych. Stosujemy tam najnowsze technologie, gwarantujące najwyższą jakość wszystkich oferowanych produktów, dostępnych w wielu modelach, zaspokajających wszystkie potrzeby przyszłych użytkowników.

Garaże blaszane – jak powstają i z jakich materiałów je produkujemy

Wszystkie garaże opuszczające naszą firmę charakteryzują się dużą wytrzymałością oraz odpornością na uszkodzenia, wynikającą z rodzaju użytych do ich produkcji materiałów. Mają typową konstrukcję szkieletową, składającą się z mocnych metalowych profili, stalowych lub aluminiowych, do których mocuje się szczelne poszycie. Te z kolei może być zrobione z różnych materiałów, blachy stalowej ocynkowanej, tworzyw sztucznych, a nawet z naturalnego drewna, zgodnie z zamówieniem odbiorcy. Oferujemy również bogate wyposażenie dodatkowe dostępne dla każdego garażu, przede wszystkim okna wpuszczające dzienne światło, ocieplenie ścian grubą warstwą izolacji termicznej oraz ogrzewanie, szczególnie przydatne w miesiącach zimowych.

Garaże blaszane – do samodzielnego montażu bez odrębnych zezwoleń

Istotną i wartą podkreślenia zaletą tego typu garaży, z pewnością wpływającą na ich stale rosnącą popularność, jest łatwość postawienia na przygotowanym wcześniej miejscu, wypoziomowanym i wyłożonym np. betonowymi płytami. Z montażem poradzi sobie praktycznie każdy majsterkowicz, nie potrzeba do tego żadnych specjalistycznych narzędzi, wystarczy jedynie zachować kolejność prac określoną w dołączonej do zestawu instrukcji. Kolejną zaletą, którą także chcemy podkreślić, jest brak konieczności uzyskania zezwolenia na budowę, przepisy mówią tu jasno, że wystarczy tylko zgłosić ten fakt w swoim urzędzie miasta lub gminy. Do takiego wniosku dołącza się tylko prawo własności gruntu oraz mapkę z zaznaczoną lokalizacją garażu i po 30 dniach od jego złożenia można przystąpić do pracy.

Garaże blaszane – zapewniamy ich transport i profesjonalny montaż

Oczywiście nie trzeba samodzielnie składać zakupionego blaszaka, można również skorzystać z usługi montażu realizowanej przez naszych pracowników. W dogodnym dla klienta terminie przywiozą oni garaż, przygotują miejsce do jego postawienia, a wszystkie prace montażowe zostaną ukończone błyskawicznie. Zazwyczaj nie trwa to dłużej niż jeden dzień, chyba że wystąpią jakieś nieprzewidziane okoliczności, a na sam garaż blaszany i wszystko, co wiąże się z jego budową, udzielamy pełnej gwarancji. Dokładne informacje można uzyskać pod podanym numerem telefonu, pod którym czuwają nasi profesjonalni doradcy.