Skip to main content

Garaże blaszane pomorskie

Istnieje wiele sposobów przechowywania samochodu albo innego pojazdu mechanicznego, jednak nie wszystkie zapewniają właściwy poziom bezpieczeństwa i pełną ochronę przed czynnikami atmosferycznymi lub próbą kradzieży. Nie da się ukryć, że najlepszym i godnym zaufania miejscem parkowania auta są garaże blaszane pomorskie również jest rejonem kraju, gdzie od lata istnieje duże zapotrzebowanie na tego typu konstrukcje.

Garaże blaszane – oferta perfekcyjnie dopasowana do wszystkich potrzeb

garaż blaszany z oddzielnymi drzwiamiWychodząc naprzeciwko takim potrzebom, oferujemy największy wybór garaży, spełniających wszystkie stawiane przed nimi wymagania przyszłych użytkowników. Od lat nasze garaże lokują się w czołówce sprzedaży w całym kraju, na co wpływ ma przede wszystkim ich wysoka jakość, potwierdzona przez świadectwa i certyfikaty, również unijne. Dbamy o to przez cały czas i każdy klient znajdzie coś dokładnie dla siebie, garaż swobodnie mieszczący jeden, a nawet kilka pojazdów, wykończony z największą dbałością o szczegóły. Na wszystkie produkty udzielamy gwarancji, a nasi doradcy są do dyspozycji pod podanym numerem telefonu.

Garaże blaszane – nowoczesne konstrukcje o dużej wytrzymałości mechanicznej

Jakość i wysokie standardy wykończenia to rozpoznawalne znaki firmowe naszych blaszanych garaży, wynikające bezpośrednio z właściwości stosowanych w procesie produkcji materiałów. Szkielety wszystkich konstrukcji, niezależnie od ich wielkości, robimy z najlepszej stali lub aluminium, a tak wykonane profile charakteryzują się wysoką wytrzymałością na wiele czynników. Pokrycie powłoką antykorozyjną zabezpiecza je przed wilgocią, a specjalnie dobrany kształt gwarantuje wysoką sztywność i odporność na silne podmuchy wiatru. Równie dużo uwagi przywiązujemy do powłoki zewnętrznej garażu, pokrycia ścian oraz dachu, które stanowi blacha falista obustronnie ocynkowana albo praktyczne i łatwe do mycia panele drewniane lub plastikowe. Drzwi, uchylne czy unoszone do góry są doskonale zabezpieczone przed włamaniem, mocnymi, atestowanymi zamkami i solidnymi ryglami uniemożliwiającymi wyłamanie zawiasów.

Garaże blaszane – praktyczne dodatki zwiększające ich funkcjonalność

podwójny garaż blaszanyTak profesjonalnie skonstruowany garaż może stać się jeszcze bardziej funkcjonalny dzięki szerokiej gamie dodatków, jakie można do niego zamówić. Nie będzie więc już przypominał szarej nieciekawej budki, jak jeszcze do niedawna nam się kojarzył, ale stanowił prawdziwy powód do dumy jego właściciela. Można wybrać nie tylko jego wielkość, ale również kształt czy linię dachu, a te płaskie coraz częściej zastępujemy spadzistymi, z których zimą nie trzeba mozolnie usuwać zalegającego śniegu. Na życzenie odbiorcy każdy blaszany garaż wyposażamy w okna, dodatkowe drzwi, ocieplamy jego ściany, a nawet montujemy nowoczesne i energooszczędne ogrzewanie albo wentylację. Dzięki temu będzie można z powodzeniem wykorzystać go w całkiem innym celu niż przechowywanie samochodu. Zapewniamy także prawie dowolny wybór ich kolorystyki, co pozwala na łatwe dopasowanie do elewacji budynku, przy którym staną, czy całego innego wyposażenia znajdującego się w Państwa ogrodzie.

Garaże blaszane – używane w różnych, często nietypowych miejscach

Słysząc słowo garaż, od razu myślimy o nim, jako miejscu, gdzie bezpiecznie zaparkujemy nasze auto, nie wiedzą nawet, że równie dobrze przyda się np. w ogrodzie czy na działce, zastępując altanę czy pomieszczenie gospodarcze, gdzie przechowujemy narzędzia ogrodnicze. Garaże można również zobaczyć na wielu budowach, wykorzystywane np. jako szatnie czy magazyny, doskonale nadają się też do prowadzenia niewielkiej działalności gospodarczej. Przy ociepleniu, wstawieniu okien i zabezpieczeń antywłamaniowych urządzimy w nich sklep lub punkt usługowy.

Garaże blaszane – możliwość budowy w jeden dzień i bez odrębnego zezwolenia

Jak widać oferta, jaką mamy, w pełni zaspokoi Państwa potrzeby, a do zakupu może zachęcić jeszcze jedna istotna zaleta, cechująca garaże blaszane pomorskie, jak i wiele innych województw, umożliwia ich postawienie bez posiadania odrębnego zezwolenia na budowę. Aby dopełnić niezbędnych formalności, wystarczy tylko poinformować urząd o fakcie budowy, którą ponadto uda się ukończyć w jeden dzień. Garaż można złożyć samodzielnie z dostarczonych części lub zdać się na fachową pomoc naszych pracowników.