Skip to main content

Garaże blaszane z wiatą

Garaże z wiatą to rozwiązanie dla osób, które chcą dodatkowej przestrzeni do przechowywania np. narzędzi, rowerów czy mebli ogrodowych. To dobry sposób na pożyteczne zagospodarowanie miejsca.

Wiaty garażowe – miejsce dla Twojego auta

Są to najczęściej wybierane modele wiat, robione z nierdzewnej stali lub aluminium, którymi z powodzeniem można zastąpić garaże, w sytuacji, kiedy po prostu brakuje na nie miejsca, albo istnieje problem z uzyskaniem stosownego zezwolenia na budowę. Na postawienie wiaty blaszanej nie będzie nam ono potrzebne, a kolejne zalety nie do podważenia, to czas, w jakim uda się wykonać wszystkie prace, oraz wielkość często przekraczająca powierzchnię garażu. Pod taką wiatą zmieści się więcej niż jeden pojazd, a w razie potrzeby można ją rozbudować. Wiaty garażowe są dostępne w dwóch podstawowych typach, jako:

  • przyścienne, połączone z budynkiem jedną ze swoich ścian;
  • wolnostojące.

Oczywiście nie jest to jedyne zastosowanie wiat samochodowych, a sposób ich wykorzystania zależy od inwencji właścicieli.

Już tylko
krok
dzieli Cię od własnego garażu
Już tylko
krok
dzieli Cię od własnego garażu
Skontaktuj się z nami już dziś i zrealizuj swoje marzenia o idealnym garażu, który będzie stanowił prawdziwą ozdobę Twojego podwórka!